Metalowe podrabianie
Oczywiście rzadko zdarza się, że otrzymany medal to prawdziwe kilku karatowe złoto, czy czyste srebro. Najczęściej stosuje się tak zwane podróbki, które doskonale zastępują te drogie krążki.
Przecież najbardziej liczy się wygrana, a nie wartość danej nagrody. Dlatego też bardzo często spotykamy klasyczne medale wykonane z metali, takich jak mosiądz, stal oraz miedź, które doskonale odzwierciedlają te trzy pierwsze miejsca medalowe: złoto, srebro oraz brąz.
Są to na tyle wdzięczne tworzywa, które łatwo podlegają obróbce, wycinaniu laserem oraz grawerowaniu, co pozwala również na nadanie im przeróżnych, niekoniecznie okrągłych kształtów. Równie pięknie prezentują się na szyi zwycięzców, błyszczą czy przykuwają zazdrosne oko przegranych zawodników.
Moim zdaniem wyglądają niekiedy zdecydowanie lepiej niż te prawdziwe medale. To bardzo popularna metoda tworzenia medali na mniej prestiżowe zawody, co wiąże się oczywiście z ich niższą ceną, dlatego też tak często się je stosuje.
Na legitymacjach studenckich oraz banknotach znajdują się hologramy nie do podrobienia
Polecane artykuły
Płytki podłogowe oferowane są w różnym typie
Bardzo ważne jest to, jakie podłogi mamy w naszym domu, bo tak naprawdę to one w znacznej mierze są eksploatowane. Chodzi się po nich, przesuwa różne rzeczy, nie raz nam coś na nie upadnie, a to oznacza, że muszą być bardzo wytrzymałe, bo w przeciwnym razie dość często będziemy musieli je wymieniać
Jak latem łamiemy dress code?
Lniane, przewiewne sukienki, a nawet lniane spodnie, zdecydowanie nie są odpowiednim strojem do zaprezentowania się w firmie. Nadają się na niedzielny spacer po nadmorskiej promenadzie, ale nie do pracy. Szczególnie muszą o tym pamiętać osoby mające stały kontakt z klientami, dla których stanowią w