Warto wspierać start-upy

Biznes w Wielkopolsce zdaje się mieć nie najgorzej, jednak nie oznacza to wcale, że nie powinno się nadal w niego inwestować. Ważne zdaje się być szczególnie wspieranie młodych i zdolnych przedsiębiorców poprzez inwestowanie w start-upy.

Wiele pozytywnego w tej kwestii może zmienić jedna ze świeższych inicjatyw unijnych, czyli inicjatywa Jeremie. Jej istotą jest udzielanie wsparcia finansowego dla start-upów, ale nie w postaci bezzwrotnych dofinansowań, ale niskooprocentowanych pożyczek.

www.cersanitrodzinnezakupy.pl

Zastrzyk kapitału dla nowopowstałego przedsiębiorstwa może okazać się kluczowy dla jego przyszłości, ponieważ największe zagrożenia czyhają na firmy w początkowym okresie ich funkcjonowania na rynku. Żeby dany projekt miał w ogóle szansę się sprawdzić, potrzeba czasu, a nie zawsze młodych przedsiębiorców stać na wkładanie pieniędzy w coś, co przez dłuższy okres nie przynosi żadnych zysków.

Oczywiście, przydałoby się również, żeby start-upy były wspierane nie tylko z pieniędzy unijnych, ale również ze środków krajowych.

Pomieszczenia magazynowe poznań