W świecie graczy

Naturalnie, tablety nie do końca nadają się do grania w gry, szczególnie te projektowane na komputery, czy konsole. Wiąże się to bowiem z wieloma trudnościami, zarówno jeśli chodzi o kwestie ściśle praktyczne, takie jak brak myszki, czy klawiatury, gorsza grafika, ale często po prostu z wymaganiami co do oprogramowania i pamięci.

www.arenaslonca-leba.pl

Jednak dla fanów tabletów znajdzie się również bardzo wiele gier, które trudno jest zaadaptować na komputery. Wszyscy znamy grę we wściekle ptaszki, która już od dłuższego czasu króluje nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dorosłych użytkowników tabletów.

Ostatni hit – 2048, sprytna, logiczna gra również stanowiła w ostatnim czasie główną pomoc w odstresowaniu zapracowanych pracowników korporacji. Gry na tablety często mają duży prostszą fabułę, czy mniej skomplikowaną grafię, jednak nadrabiają innowacyjnością, czy pomysłowością.

Można je łatwo ściągnąć, często spotykamy wersje darmowe, które zapewniają równie dużo przyjemności. Producenci produktów zaprojektowanych na komputer muszą się jednak bardzo głowić, jak dostosować swoje aplikacje tak, by wyglądały równie korzystnie na tablecie, ponieważ do nich coraz bardziej należy przyszłość technologii.

kamery Hikvision