Sprzęt na każdą kieszeń

Przed zakupem sprzętu elektronicznego rozważamy bardzo wiele jego aspektów, zarówno technicznych, jak i wizualnych. Jednak nie oszukujmy się, dla większości z nas bardzo ważną, o ile nie najważniejszą rolę odgrywa cena urządzenia.

Zastanawiając się pomiędzy wyborem tabletu, a komputera warto wziąć również pod uwagę ten ważny obszar. Gdy tablety zagościły na naszych półkach przede wszystkim charakteryzowały się bardzo wysoką ceną – często były dużo mniej funkcjonalne od netbooków, czy laptopów, natomiast cena była równie wysoka, a często nawet wyższa.

www.chutir.pl

Dlatego większość konsumentów decydowała się na zakup tradycyjnego komputera. Teraz jednak czasy się zmieniają i sklepy oferują tablety w cenie nawet 100 złotych! Naturalnie, nie prezentują one wysokiej jakości, klienci często narzekają na wytrzymałość baterii, słabą grafikę, czy bardzo wąski wybór aplikacji, jednak, gdy chcemy mieć tablet jedynie za poręczny gadżet użyteczny do kilku prostych gier, czy czytania książek możemy zdecydować się na taki model.

Natomiast ceny tabletów lepszej jakości, mających wiele zastosowań zaczynają się od około 500 złotych, co biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności i tak nie stanowi zbyt wygórowanej sumy i stawia duży plus cenowy po stronie tabletów.