Sprzedaż tuningowanego auta

Posiadanie stuningowanego auta może dać wiele satysfakcji. Gdy jeździsz Golfem szybszym od Carrery GT, który w dodatku wygląda jak wózek prosto z rajdów WRC, to duma z Cię rozpiera.

Jednak sprawa zaczyna być nieco bardziej skomplikowana, gdy taki wózek po tuningu chcesz sprzedać. Większość kierowców szuka samochodu, który będzie miał w miarę dobre osiągi, a jednocześnie będzie niedrogi i w przyzwoitym stanie technicznym.

Żaden rozsądny kupujący nie zainwestuje w samochód, który przypomina auto sportowe. Ryzyko, że takie auto jest mocno wyeksploatowane i uczestniczyło w kolizjach jest znacznie większe niż w przypadku standardowo prezentujących się aut.

Komu więc można sprzedać samochód po tuningu? Zapewne tylko komuś, kto nie najmniejszego pojęcia o samochodach lub też osobie, która również interesuje się tuningiem. Ten ostatni typ właściciela przynajmniej będzie kontynuować Twoje dzieło i być może dołoży do auta jeszcze coś ciekawego.

Na elementy tuningu warto zwrócić uwagę również z perspektywy kupującego. Widzisz, że samochód ma czarne aluminiowe felgi i spoiler? Jeśli te elementy Ci nie odpowiadają, możesz je zdemontować czy wymienić.

Jednak musisz mieć na uwadze, że mówią one co nieco o charakterze, w jakim auto było wykorzystywane.

rejestracje motocyklowe