Noc w aucie? To nie problem

Czasem zdarza się, że w mniej lub bardziej zaplanowany sposób spotykamy się z problemem spędzenia nocy w samochodzie. Ten, kto kiedykolwiek tego próbował wie, że taki sen nie należy do najbardziej komfortowych. Jednak da się temu zaradzić.

Prostym, ale jakże genialnym pomysłem było stworzenie specjalnego materaca, który umożliwia wygodne rozłożenie się, prawie jak w zwykłym łóżku. Tym co odróżnia go od innych dmuchanych materacy jest jego spód – z jednej strony kształt układa się w specyficzny rodzaj podpórki, która zajmuje pustą przestrzeń między tylna kanapą a fotelami kierowcy i pasażera (czyli miejsce, gdzie zwykle znajdują się nogi siedzących z tyłu pasażerów). Dzięki temu przestrzeń na której możesz się położyć zwiększa się o około czterdzieści centymetrów poza szerokość standardowej kanapy w aucie.

Niewątpliwie zaletą tego materaca jest to, że jest dmuchany. Podczas gdy nie jest użytkowany, można go po prostu złożyć w kostkę i trzymać w bagażniku. Nie zajmuje wiele miejsca, a może bardzo pomóc w kryzysowej sytuacji.

Wytrzymałe tworzywo z którego jest wykonany gwarantuje długie użytkowanie.

https://www.swiat-diesla.pl/pol_m_Wtryskiwacze-CR-4026.html?filter_traits[3027]=3028