Mole książkowe nie tylko w bibliotekach

Czasy się zmieniają, a wraz z nimi zmienia się również oblicze czytelnictwa. Wiedzą to doskonale wszyscy użytkownicy sprzętu elektronicznego, teraz bowiem praktycznie każdą książkę, czy podręcznik akademicki możemy znaleźć w formacie pdf i czytać na komputerze, bez konieczności wychodzenia do księgarni, czy biblioteki. Oczywiście, czytanie książek na komputerze stacjonarnym, czy laptopie jest bardzo wygodnie, gdy przychodzi do lektury w domowym zaciszu.

Możemy dowolnie powiększać litery, przechodzić między stronami, czy wyszukiwać interesujące nas wersy, a duża wielkość ekranu to plus dla naszych oczu. Jeśli jednak mówimy o czytelnictwie mobilnym, tutaj lepiej zdecydować się na tablet. Bardzo funkcjonalny, może służyć nam do lektury w tramwaju, na mieście, czy pomóc w odtwarzaniu podręczników na studiach.

Na tablety możemy ściągnąć bardzo wiele niesamowitych aplikacji, stanowiących absolutny must-have dla fanów czytelnictwa i znacznie ułatwiających lekturę. Dzięki nim możemy otwierać różne książki, niezależnie od formatu, zmieniać wielkość czcionki, stosować tryby dzienny i noc. Lektura dawno już nie stanowiła takiej przyjemności.

www.officefair.com.pl