Maciej Zień – zachwyca

Maciej Zień to elegancki, przystojny mężczyzna – takie też właśnie są jego kolekcje, co doceniają zwłaszcza polskie gwiazdy. Kariera tego niespełna czterdziestoletniego projektanta od początku nabrała zawrotnego tempa.

Debiut Macieja Zienia miał miejsce bardzo szybko – autorska kolekcja siedemnastoletniego chłopaka zachwyciła od pierwszego spojrzenia. Zaraz też posypały się pierwsze ważne nagrody, które pozwoliły mu stanąć w jednym szeregu z innymi, znanymi polskimi projektantami.

Wyróżnienie w Belvedere International Achievement Award dało mu przepustkę do międzynarodowej kariery. Maciej Zień dwa razy do roku przedstawia publiczności nowe, autorskie kolekcje.

Co więcej, raz w roku prezentuje kolekcje sukien ślubnych, które zawsze zachwycają. Dlatego wiele panien młodych jest w stanie wydać fortunę, aby zabłysnąć na własnym ślubie.

Stroje Macieja Zienia są przeznaczone od razu do kupna – to co, widzimy na manekinie, w każdej chwili możemy kupić. Nie wyklucza to jednak indywidualnych projektów, które zdarzają się często.

Decydują się na nie zwłaszcza krajowe gwiazdy – bo projekt Zienia to gwarancja udanego wieczoru.