Lokalizator do kluczyków

Jesteś zapominalski i zdarza ci się o poranku szaleńcza gonitwa po domu w poszukiwaniu kluczyków od auta zamiast spokojnego dopicia filiżanki kawy? Bywa, że poszukujesz przedmiotu trzymając go w ręce? A może masz małe dziecko, które po spuszczeniu na minutę z oka zabiera i chomikuje różne przedmioty, a najbardziej upodobało sobie twoje klucze? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to nie martw się, nie jesteś jedyny. Zadziwiająco wiele osób boryka się z tym problemem.

Dlatego tez wymyślono dźwiękowe lokalizatory, które znacząco ułatwiają poszukiwania. Gadżet składa się z dwóch elementów.

Jeden dopinasz do klucza jako breloczek, drugi wieszasz w stałym miejscu w domu. Jeśli zdarzy ci się je zapodziać naciskasz przycisk, który uruchamia bardzo głośny alarm dźwiękowy w breloczku.

Urządzenie zasilane jest niewielkimi bateriami i ma bardzo długą żywotność. Istnieje tez inna wersja lokalizatora, który składa się tylko z breloczka.

Ten z kolei reaguje na gwizd i wtedy uruchamia się alarm dźwiękowy oraz świetlny. Ta wersja może jednak sprawiać problemy, gdyż nie na każdy ton gwizdu reaguje, poza tym może przypadkowo uruchamiać się ze względu na inne wysokie dźwięki otoczenia.

Jego zaletą natomiast jest, że nie można zgubić tej drugiej części uruchamiającej lokalizator.

http://katalizatory-dolnoslaskie.pl/