Jeśli chcielibyśmy zacząć działać w branży e-commerce, to powinniśmy przynajmniej zapoznać się ze specyficzną formą franchisingu, która z powodzeniem w niej funkcjonuje. Tego typu współpraca biznesowa jest atrakcyjna dla osób, które nie chcą bądź nie mogą na starcie ponosić zbyt wysokich kosztów. Kiedy podejmiemy współpracę z franczyzodawcą działającym w branży e-commerce, to nie będziemy musieli uiszczać opłat z tytułu praw licencyjnych.

Zarówno dostęp do usług, jak i wiedzy oraz marki, nie będzie nas nic kosztował. Warto mieć świadomość, że omawiana forma współpracy nie jest zarezerwowana wyłącznie dla przedsiębiorstw – franczyzobiorca może równie dobrze funkcjonować w branży jako osoba fizyczna. Założenie jednoosobowej działalności gospodarczej w Polsce nie kosztuje nic, jednak prowadzenie takiej firmy wymaga od nas opłacania sobie składek socjalnych oraz społecznych, czyli wydawania ponad czterystu złotych (przez pierwsze dwa lata działalności naszej pierwszej firmy) miesięcznie.

Platforma e-learningowa dla firm Na legitymacjach studenckich oraz banknotach znajdują się hologramy nie do podrobienia
Wiktor
News Reporter
Jest wielkim fanem muzyki elektronicznej i jazzu. Stara się często bywać na koncertach, również za granicą. Na co dzień pracuje jako księgowy.