Jacob, a tak naprawdę Jakub Bartnik, to młody projektant, który przygodę z wielkim światem mody rozpoczął nieco inaczej w porównaniu do swoich starszych kolegów. Pojawił się w pierwszej edycji show „Project Runway” i tam zachwycił jury – do tego stopnia, że wygrał program. Jego końcowa kolekcja była na miarę najlepszych projektantów, dlatego też ten wybór nikogo nie zdziwił. Jacob to powiew świeżości na wybiegach – krajowych i międzynarodowych.

Projekty Jakuba Bartnika emanują nowoczesnością – starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnej kobiety. Stroje spod igły Jacoba doceni każda kobieta – nadają się do biura, ale i na co dzień – każdego dnia pani będzie wyglądała wyjątkowo, na luzie i elegancko. Choć jego przygoda ze światem mody trwa dopiero dwa lata – już zdążył zaskarbić sobie sympatię i uznanie prasy, innych projektantów, krytyków i co najważniejsze – klientów. Niesamowite stroje autorstwa Jacoba publikują najlepsze magazyny na cały świecie, takie jak Vouge China, Harper’s Baazar oraz ELLE.

dkaren.com.pl halka satynowa polski producent bielizny
Wiktor
News Reporter
Jest wielkim fanem muzyki elektronicznej i jazzu. Stara się często bywać na koncertach, również za granicą. Na co dzień pracuje jako księgowy.