Nie da się ukryć, że branża e-commerce jest dość specyficzna. Funkcjonuje w niej na przykład nietypowa forma franchisingu, o której warto powiedzieć tutaj kilka słów. Internetowa franczyza jest nieco bardziej liberalna od swojej klasycznej wersji. Nie ma tutaj aż tak silnych powiązań, zarówno formalnych, jak i faktycznych, pomiędzy dwoma stronami. Oczywiście, franczyzodawca obliguje się do trwałej współpracy z franczyzobiorcą i udzielania mu wszelkiej możliwej pomocy.

www.5m.org.pl

Przekazuje mu know-how oraz dostęp do swojej marki. Nie inkasuje jednak za to żadnych pieniędzy. Te trafiają do niego dopiero w momencie, w którym franczyzobiorca zaczyna zarabiać na współpracy z nim. Omawiany wariant jest korzystny szczególnie z perspektywy franczyzobiorcy, który nie musi na początku dokładać do interesu, a i tak zyskuje spore wsparcie ze strony franczyzodawcy. Oczywiście, przez dłuższy okres raczej nie zarobi się tutaj kokosów, jednak później można uzyskać dzięki takiej współpracy całkiem spore dochody.

http://kulczykinvestments.com/ Magazyn do wynajęcia Poznań Szczepankowo
Wiktor
News Reporter
Jest wielkim fanem muzyki elektronicznej i jazzu. Stara się często bywać na koncertach, również za granicą. Na co dzień pracuje jako księgowy.