Wiele łatwych dziewczyn myśli, że skoro już mają tak zwane warunki, to czeka je oszałamiająca kariera modelki. Jak zostać nr 1 w świecie modelingu? Takie pytanie zadają sobie robiąc dziubki przed lustrem i paradując po mieszkaniu w butach na szpilkach. Okazuje się jednak, że nie jest to wcale takie łatwe.

Nie każda dziewczyna może zostać modelką. Wręcz przeciwnie. A taką, która chodzi na wybiegach w największych projektantów oraz jej zdjęcia ukazują się w modowych magazynach to już z pewnością niewiele.

Dlaczego tak jest? Co może sprawić, żeby być właśnie tą – jedną na milion? Przede wszystkim dyscyplina. Trzeba ćwiczyć, odpowiednio jeść, dbać o siebie, wysypiać się i zdrowo odżywiać. Modelka musi dobrze wyglądać.

Ale nie tylko o wygląd chodzi. Ważna jest także charyzma oraz siła przebicia. A także cierpliwość.

Bowiem międzynarodowej kariery w modelingu nie robi się z dnia na dzień. To często lata naprawdę ciężkiej pracy. Ale warto podjąć wyzwanie, bo dla tych najtwardszych przewidziana jest nagroda – sławia i pieniądze.

Rękawice ochronne wzmocnione gumą sukienka koktajlowa rozmiar 44
Wiktor
News Reporter
Jest wielkim fanem muzyki elektronicznej i jazzu. Stara się często bywać na koncertach, również za granicą. Na co dzień pracuje jako księgowy.