Najwięcej wybitnych projektantów pochodzi właśnie z Francji. Nie ma co się dziwić, Paryż od zawsze był kolebką mody i wyznaczał trendy całemu światu. We Francji urodził się też Christian Dior, którego kolekcje budzą zachwyt.

https://obuwiestyl.pl/produkty/obuwie-damskie/mokasyny,2,3644

Zanim zaczął pracować na własne nazwisko, wspierał swoim talentem inne domy mody. Jednak zaraz po wojnie, postanowił dłużej nie zwlekać i zacząć działać w pojedynkę. Do dziś założony przez niego dom mody odnosi ogromne sukcesy i przynosi niemałe pieniądze.

Dior to cały ogromny koncern. Choć projektant już nie żyje, jego biznes się rozwija i kwitnie – z czego mistrz pewnie byłby bardzo dumny. Fantastyczne ubrania to nie wszystko co znajdziecie u Diora.

Ubierzecie się u niego kompleksowo. Wyszukana bielizna, gustowna sukienka lub garnitur oraz wysokiej jakości koszule. Do tego eleganckie nakrycie głowy, genialne kosmetyki i zniewalające perfumy.

Jest tylko jedno ale… kto za to wszystko zapłaci. Tu cena idzie w parze z jakością, lub też znacznie ją przewyższa… ale za unikaty się płaci. I to słono.

stoly.dom-dlaciebie.org.pl www.spoza.edu.pl
Wiktor
News Reporter
Jest wielkim fanem muzyki elektronicznej i jazzu. Stara się często bywać na koncertach, również za granicą. Na co dzień pracuje jako księgowy.