Najwięcej wybitnych projektantów pochodzi właśnie z Francji. Nie ma co się dziwić, Paryż od zawsze był kolebką mody i wyznaczał trendy całemu światu. We Francji urodził się też Christian Dior, którego kolekcje budzą zachwyt.

www.hectorfaubel.net

Zanim zaczął pracować na własne nazwisko, wspierał swoim talentem inne domy mody. Jednak zaraz po wojnie, postanowił dłużej nie zwlekać i zacząć działać w pojedynkę. Do dziś założony przez niego dom mody odnosi ogromne sukcesy i przynosi niemałe pieniądze.

Dior to cały ogromny koncern. Choć projektant już nie żyje, jego biznes się rozwija i kwitnie – z czego mistrz pewnie byłby bardzo dumny. Fantastyczne ubrania to nie wszystko co znajdziecie u Diora.

Ubierzecie się u niego kompleksowo. Wyszukana bielizna, gustowna sukienka lub garnitur oraz wysokiej jakości koszule. Do tego eleganckie nakrycie głowy, genialne kosmetyki i zniewalające perfumy.

Jest tylko jedno ale… kto za to wszystko zapłaci. Tu cena idzie w parze z jakością, lub też znacznie ją przewyższa… ale za unikaty się płaci. I to słono.

Ochrona słuchu zgodnie z przepisami BHP | Przeciwhałasowe nauszniki ochronne www.mieszczanska15.pl
Wiktor
News Reporter
Jest wielkim fanem muzyki elektronicznej i jazzu. Stara się często bywać na koncertach, również za granicą. Na co dzień pracuje jako księgowy.