Animator

Zajmując się kulturą i sztuką, promować można jej różne dziedziny. Najczęściej do czynienia mamy z wystawami, bądź koncertami.

Wśród wszystkich propozycji można znaleźć również te wyjątkowe. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator jest największą w naszym kraju propozycją dotyczącą animacji.

Poznańska impreza oferuje wiele atrakcji dla uczestników w każdym wieku. Najważniejszym jego elementem jest prezentacja dużej ilości filmów.

Wśród nich znaleźć można reprezentantów zróżnicowanych sposobów animowania. Pochodzą one z różnych krajów, a nawet kontynentów.

W ten sposób uczestnicy nie tylko mogą poznać techniki pracy innych twórców, ale także w ten sposób doświadczyć ich kultury oraz obyczajów. Imprezie towarzyszą też pozostałe atrakcje, w tym konkursy, specjalne warsztaty adresowane zarówno dla dzieci i dorosłych, a także pokazy z muzyką odgrywaną na żywo.

Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator odbywa się cyklicznie od 2008 roku goszcząc uczestników oraz gości z całego świata.

www.pomosty-dolnyslask.pl